Vyhľadať
Close this search box.
deti na narodeninovej oslave

Ideálny program na detskú oslavu! Čo zahŕňa?

Organizujete detskú oslavu? V tom prípade to máte náročné, no vy to určite zvládnete. Prinášame vám tipy na program, ktorý by ste v rámci detskej oslavy nemali vynechať. Nechajte sa preto inšpirovať. Celý článok

Zdieľať

Organizujete detskú oslavu? V tom prípade to máte náročné, no vy to určite zvládnete. Prinášame vám tipy na program, ktorý by ste v rámci detskej oslavy nemali vynechať. Nechajte sa preto inšpirovať.

Ak chcete, aby bola detská oslava dokonalá, veľmi záleží na samotnom programe. Vymyslieť ten správny je však pomerne náročné. Chcete totiž vždy vyhovieť všetkým, no ako viete, nie je to také jednoduché a už vôbec nie, keď sa to týka detí. Preto vám prinášame tipy na program v rámci ideálnej detskej oslavy, ktorými sa zaručene môžete inšpirovať. Detská oslava tak bude na úplne inom leveli.

 

deti sa hrajú s hrami Spoločenské hry

Výborným riešením na program, ktorý sa týka detskej oslavy sú spoločenské hry. Tie zaručene všetky deti potešia. Áno, dnes je už moderná doba a deti viac preferujú tablety či pozeranie televízie, no v skutočnosti sa veľmi zabavia aj pri spoločenských hrách.

Akú hru si však vybrať na detskú oslavu? Skvelým riešením je stavebnica LaQ. Tá podporuje detskú motoriku, fantáziu a tvorivosť. Táto jedinečná stavebnica je vo viacerých zaujímavých motívoch, z ktorých si môžete vybrať. Okrem iného, túto stavebnicu si môžete zahrať aj spolu s vašimi ratolesťami. Je totiž známe, že dokonale dokáže zabaviť aj dospelých.

Nezabúdajte: Vybrať si môžete aj z iných spoločenských hier. Napríklad, skvelým riešením sú aj hry, pri ktorých sa deti musia navzájom socializovať. V tomto prípade ide o spoločenské hry, kde musia niečo hádať alebo pred sebou zahrať.

 

Navarte si spolu

Na detskej oslave by nemalo chýbať chutné občerstvenie, ktoré vôbec nemusíte pripravovať sami. Skvelým riešením je, keď si jedlo pripravíte spolu s vašimi ratolesťami. Pre nich to bude obrovská zábava a vám aspoň pomôžu. Nemusíte vymýšľať žiadne náročné jedlá. Deti obľubujú ľahšie občerstvenie, z ktorého im nebude ťažko na žalúdok. Neváhajte si vymyslieť jedlá, ktoré budete pripravovať na detskú oslavu aj vopred, aby ste si všetko pripravili včas.

 

Hudobný program deti-tancujú-na-detskej-oslave

Ste milovníkmi hudby? V tom prípade si neváhajte na detskej oslave zrealizovať hudobný program. Nemusíte hneď platiť za nejakú spevácku skupinu a volať ju na oslavu. Výborným riešením je, keď si sami pripravíte playlist pesničiek, ktorý deťom následne pustíte v rámci programu. Budú tak mať dokonalú zábavu, ktorú určite veľmi radi ocenia. V rámci hudobného playlistu neváhajte pridať viacero žánrov. Každé dieťa má predsa aj iný vkus na hudbu.

 

Vytvorte deťom fotokútik

Neváhajte v rámci detskej oslavy a programu vytvoriť aj fotokútik. Deti tak budú mať pamiatku na celý život a zároveň sa aj dokonale zabavia. Buďte kreatívni a vytvorte im rôzne zaujímavé a vtipné makety. Fotokútik nemusí byť vôbec veľký. Postačí len fotograf, fotoaparát a deti, ktoré budete fotiť. Pozadie už môže byť akékoľvek, no aj to môžete, samozrejme, osviežiť.

Nezabúdajte: Na fotokútik bude síce potrebný fotograf, no toho môžete bez akýchkoľvek problémov robiť aj vy sami. Nemusíte byť profesionálom na to, aby ste svojim deťom vytvorili nezabudnuteľné spomienky v podobe fotografií.

 

Kreatívny program

Buďte kreatívni! Deti sa pri kreatívnych hrách skvele zabavia a vy tak budete môcť mať pokoj na duši, že ste im vymysleli skutočne nezabudnuteľný program. Neváhajte si preto s deťmi modelovať, kresliť, prípadne vytvárať jednoduché šperky. Pozor však na to, aby kreatívny program deti bavil. Pokiaľ budú chcieť robiť niečo iné, nechajte im v tom voľnú ruku. Je to predsa len ich oslava a program by ich mal čo najviac baviť.

Náš tip: Prečítajte si ďalšie články na tému detská oslava

Najnovšie články