Získajte ku MDD zľavu 2,5 € na prvý nákup. Pri objednávke zadajte zľavový kupón MDD. Akcia platí už len:

dní
hodín
minút
sekúnd
Akcia skončila

Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 €

O stavebnici LaQ

LaQ (čítaj „lakjú“) je výnimočná inovatívna japonská stavebnica vyrobená z materiálov najvyššej kvality s unikátnym klikovým mechanizmom, ktorý zabezpečuje pevné spojenie všetkých dielikov, pričom umožňuje ich jednoduché rozloženie  iba ich postláčaním v rukách. Polámania spojov sa báť nemusíte.

Kreatívna stavebnica LaQ predstavuje svet tvorivosti bez hraníc, ponúka neobmedzené možnosti v skladaní.  Výhodou je univerzálnosť dielikov dodávaných v setoch s priloženými návodmi, ktoré vysvetľujú základné techniky skladania modelov. Dieliky z jednotlivých setov môžete zmiešať dokopy, čím získate väčšie množstvo dielikov pre vaše modely. A verte nám, že dielikov nie je nikdy dosť 🙂

LaQ dieliky pri správnom skladaní vydávajú špecifický zvuk „cvak“. Tento zvuk si vás podmaní, ukľudní a povzbudzuje v skladaní. Výskum dokazuje, že skladanie LaQ v dnešnej pretechnizovanej dobe napomáha zdravému vývoju mozgu stimuláciou pravej a ľavej hemisféry súčasne.

LaQ zabáva a vzdeláva, rozvíja jemnú motoriku, kreativitu, logické a technické myslenie, koncentráciu, učí trpezlivosti a tak rozvíja celkový intelekt detí.

LaQ - pirátska loď

LaQ dieliky

Všetky LaQ dieliky sú dodávané v 12. rôznych farbách, z ktorých poskladáte čokoľvek, čo vám napadne. Fantázii sa s LaQ medze nekladú.

LaQ - farby dielikov

Typy dielikov

Stavebnica LaQ má 7 typov dielikov  (2 zakladné dieliky + 5 typov spojok) a 3 veľkosti Hamacron doplnkov (kolieska a osky), ktoré sa používajú na konštrukciu najmä pohyblivých modelov.

LaQ - veľké koliesko
LaQ - malé koliesko

Dielik č. 1

Základný dielik (štvorec)

Dielik č. 2

Základný dielik (trojuholník)

Dielik č. 3

Plochá spojka k vytváraniu plošných modelov.

Dielik č. 4

Plochá spojka k vytváraniu plošných modelov.

Dielik č. 5

120° spojka k vytváraniu zaoblených tvarov.

Dielik č. 6

90° spojka k vytváraniu 2D a 3D modelov.

Dielik č. 7

Trojsmerná spojka k vytváraniu 2D a 3D modelov.

Spájaním základných dielikov so spojkami vytvárame rôzne modely

LaQ - typy modelov

Táto stránka používa súbory cookies. Jej prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.