Časté otázky

Áno. Všetky sety LaQ stavebníc obsahujú rovnaké typy dielikov a preto môžete jednotlivé balenia zmiešať a poskladať tak čokoľvek vám napadne. Jediným obmedzením je vaša fantázia a počet dielikov.

Všetky dieliky LaQ stavebnice sú vyrobené v Japonsku z vysokokvalitného plastu. Sú navrhnuté tak, aby ich spoje ani pri častom spájaní/rozpájaní nepraskali.

Rozoberanie LaQ modelov je tak jednoduché ako pri žiadnej inej konkurenčnej stavebnici. Poskladaný model jednoducho postláčajte v rukách. Behom chvíľky sú tak dieliky pripravené na skladanie nového modelu. A nie, nemusíte sa báť, nepolámete ich 🙂

Dodatočné LaQ návody nájdete na oficiálnej stránke výrobcu.

Okrem modelov vyobrazených v jednotlivých návodoch dokážete samozrejme poskladať hocičo iné. Postavíte všetko, čo vám len fantázia a počet dostupných dielikov dovolí, bez ohľadu na to, či sa jedná o 2D alebo 3D modely. Pozrite si našu galériu a presvedčte s sami.

Stavebnica LaQ je univerzálna. Je vhodná tak pre chlapcov ako aj dievčatá.  Ak máte kúpených viacero setov, bez problémov ich môžete zmiešať dokopy a skladať podľa vašej fantázie.

Nenašli ste odpoveď?

Ďakujeme za návštevu

Zadajte Vašu emailovú adresu a my Vám na ňu pošleme zadarmo omaľovánky hasičského autíčka a Stegosaura.