Vyhľadať
Close this search box.

Časté otázky

Sú jednotlivé sety medzi sebou kompatibilné?

Áno. Všetky sety LaQ stavebníc obsahujú rovnaké typy dielikov a preto môžete jednotlivé balenia zmiešať a poskladať tak čokoľvek vám napadne. Jediným obmedzením je vaša fantázia a počet dielikov.

 

Nelámu sa dieliky pri ich častom rozoberaní/spájaní?

Všetky dieliky LaQ stavebnice sú vyrobené v Japonsku z vysokokvalitného plastu. Sú navrhnuté tak, aby ich spoje ani pri častom spájaní/rozpájaní nepraskali.

 

Ako náročné je rozobrať poskladaný model?

Rozoberanie LaQ modelov je tak jednoduché ako pri žiadnej inej konkurenčnej stavebnici. Poskladaný model jednoducho postláčajte v rukách. Behom chvíľky sú tak dieliky pripravené na skladanie nového modelu. A nie, nemusíte sa báť, nepolámete ich 🙂

 

Kde získam ďalšie návody?

Dodatočné LaQ návody nájdete na oficiálnej stránke výrobcu.

 

Z každého setu dokážem poskladať len modely z priložených návodov?

Okrem modelov vyobrazených v jednotlivých návodoch dokážete samozrejme poskladať hocičo iné. Postavíte všetko, čo vám len fantázia a počet dostupných dielikov dovolí, bez ohľadu na to, či sa jedná o 2D alebo 3D modely. Pozrite si našu galériu a presvedčte s sami.

 

Stavebnica je iba pre chlapcov, alebo aj dievčatá?

Stavebnica LaQ je univerzálna. Je vhodná tak pre chlapcov ako aj dievčatá.  Ak máte kúpených viacero setov, bez problémov ich môžete zmiešať dokopy a skladať podľa vašej fantázie.

Nenašli ste odpoveď?

Ďakujeme za návštevu

Zadajte Vašu emailovú adresu a my Vám na ňu pošleme zadarmo omaľovánky hasičského autíčka a Stegosaura.