Vyhľadať
Close this search box.
Deti s vysvedčením

Odmeňte svoje deti za vysvedčenie! Aké darčeky odporúčame?

Školský rok sa pomaly končí a na rad prichádzajú koncoročné vysvedčenia. V tých je odzrkadlená snaha, ktorú žiaci vynaložili počas celých dvoch polrokov. Preto si určite zaslúžia aj odmenu. Celý článok

Zdieľať

Školský rok sa pomaly končí a na rad prichádzajú koncoročné vysvedčenia. V tých je odzrkadlená snaha, ktorú žiaci vynaložili počas celých dvoch polrokov. Preto si určite zaslúžia aj odmenu.

V dnešnej dobe existuje spektrum produktov, ktoré by ste mohli svojim deťom podarovať za úspešne zvládnutý rok. Preto sa zamerajte najmä na preferencie vašich ratolestí. Čo majú radi, čo sa im páči a čo naopak nie. Takýmto spôsobom im môžete podarovať skutočne originálny a zároveň maximálne jedinečný dar. Aby sme vám to uľahčili, prinášame vám prehľad top darčekov, ktoré potešia každého školáka.

Nezabúdajte: Aj napriek tomu, že odmena za vysvedčenie je na mieste, určite to príliš nepreháňajte. Dieťa by to mohlo začať brať ako samozrejmosť a bude si myslieť, že práve výsledky sú dôvodom, prečo sú naňho rodičia hrdí. Neodporúčame preto kupovať príliš drahé darčeky.

 

športové pomôcky pre deti

Vybavenie na šport

Miluje vaše dieťa pohyb? V tom prípade je výborným riešením športové vybavenie. Môže ísť napríklad o nové kopačky, dres, bicykel, korčule alebo loptu. Zamerajte sa na to, aký šport vaše dieťa preferuje a na základe toho vyberajte športové vybavenie. Určite je to však skvelá voľba, pretože ho tým podporíte aj v aktívnom športovaní, čo je pre zdravie v každom veku veľmi dôležité.

 

Nová elektronika

Aj napriek tomu, že elektroniku rodičia svojim deťom neradi vkladajú do rúk, nie vždy má len negatívny vplyv. Napríklad, ak zakúpite svojim ratolestiam tablet, môžu ho používať aj v rámci školy. Veľa vecí sa na ňom môžu naučiť, interaktívnou formou, vďaka čomu si toho viac zapamätajú. Aby na tablete netrávili zbytočne veľa času, môžete im nastaviť aj konkrétny čas, ktorý budú môcť na tomto zariadení stráviť.

 

Stavebnica LaQ

Chcete podporiť kreativitu, pamäť a jemnú motoriku vašich detí? V tom prípade im neváhajte zaobstarať jedinečnú stavebnicu LaQ. Je o nej známe, že bola vyvinutá účelovo pre rozvoj intelektu detí. Pri skladaní im tak dokáže poskytnúť zážitok prostredníctvom dotyku, zvuku a obrazu. Deťom rozvíja aj ich fantáziu, dôslednosť a sústredenie. V škole tak budú môcť dosahovať výrazne lepšie výsledky.

Náš tip: Stavebnicu LaQ sa odporúča kúpiť aj deťom, ktoré majú istú poruchu v učení. Tento produkt totiž pôsobí veľmi terapeuticky a dokáže zmierniť prejavy rôznych porúch. Deťom sa tak uľaví, pri skladaní si odpočinú a zároveň podporia svoju myseľ.

Spoločenské hry

Niektorí ľudia si myslia, že spoločenské hry sú už dávno ,,out“, no v skutočnosti to tak nie je. Možno by ste neverili, no spoločenská hra dokáže potešiť každé dieťa. Dôležitý je však správny výber. Záleží totiž na tom, aby si dieťa vďaka nej rozvinulo svoje schopnosti a zručnosti. Nezabúdajte však, že hra by mala byť určite aj zábavná.

 

Výlet na kúpalisko

Skvelým riešením, ako odmeniť svoju ratolesť za dosiahnuté výsledky je aj spoločný výlet. Môžete sa vybrať, napríklad, na kúpalisko. Spoločne si tak oddýchnete, načerpáte nové sily a získate aj množstvo nových zážitkov. Obzvlášť deti si kúpalisko dokonale užijú a je to preto skvelý tip ako odmena.

Okrem kúpaliska však môžete deťom zaplatiť aj letný tábor. Aj keď zrovna nejde o najlacnejší darček, dokáže ich to veľmi obohatiť. Získajú nové zážitky, spoznajú nových kamarátov a naučia sa veľa vecí, pretože existujú aj edukačné tábory. Tie idú čoraz viac do popredia.

 

Návšteva kina

Neváhajte svoje dieťa pozvať na koláč do cukrárne a následne si spravte príjemný večer v kine. Obľúbená animovaná rozprávka v kine je skutočne skvelý tip na odmenu za vysvedčenie a dosiahnuté výsledky.

Najnovšie články